Квіти для знаків зодіаку

Багато з нас напевно могли звернути увагу на те, що одні люди вважають за краще одні квіткові рослини, а інші - зовсім інші. Досить часто, переваги у виборі пов'язують з тим, під яким знаком зодіаку народилася людина. Спробуємо розібратися, які квіти підходять тому чи іншому знаку. Відзначимо, що інформація, яка буде представлена ​​в матеріалі, дозволить спростити процес вибору квітів, в разі якщо ви не знаєте про особисті уподобання людини.

 1. Знак барана управляється планетою Марсом. Найчастіше, люди які народилися під цим знаком, віддають перевагу на користь яскраво червоних троянд або тюльпанів. Також ними досить сильно цінується орхідея.
 2. Знаком тілець управляє планета Венера. Рослини, а також квіти, які притаманні цьому знаку - це троянда, бузок або лаванда. Деякі люди віддають перевагу на користь домашніх квітів, наприклад, фіалок.
 3. Знак близнюки управляється Меркурієм. Люди, що народилися під цим знаком, як правило вибирають досить нестандартні квіти, наприклад, лілію або лаванду.
 4. Людьми, які народилися під знаком Рака, керує Місяць. Необхідно відзначити, що вони вважають за краще такі квіткові рослини як троянди, ромашки, а також лілії.
 5. Люди, що народилися під знаком Лева, знаходяться під управлінням сонця. Найулюбленішим їх квіткою є гвоздика.
 6. Діви управляються такий планетою як Меркурій. Рослини, які вибирають діви, досить оригінальні. Наприклад, це може бути хризантема або фіалка.
 7. Ваги знаходяться під управлінням Венери. Вони вибирають троянди, орхідеї, а також можуть отримати задоволення від отримання в подарунок гладіолус.
 8. Скорпіони управляються такими планетами як Марс і Плутон. Квітка, які залучають представників цього знака - це орхідея.
 9. Стрілець знаходиться під управлінням Юпітера. Варто сказати, що вони вибирають гвозднікі, а також лілії.
 10. Знак козерога знаходиться під управлінням Сатурна. Необхідно відзначити, що люди, які народилися під цим знаком, віддають перевагу на користь тюльпанів, а також фіалок.
 11. Водолій знаходиться під управлінням Урана і Сатурна. Для Водолія підходять польові квіти, а також мімози.
 12. Під Нептуном і Юпітером знаходиться знак Риби. Варто сказати, що люди які мають відношення до цього знаку зодіаку, віддають перевагу на користь фіалок, лілій, а також бузку.

  Як можна помітити, в залежності від знака зодіаку можуть залежати переваги людини, в плані вибору квіткових рослин.