https://bestflowers.com.ua/ua/reason/rozhdenie-rebenka/ 5 5 200 200
    Показано 1 по 28 із 193 (всього сторінок: 7)
Bestflowers.com.ua - Доставка цветов по Украине ✿ 5 / 5
65

Які квіти дарувати новонародженим, купити квіти в пологовий будинок з доставкою!

Поява дитини є неймовірно щасливою подією для кожної родини, і можна сказати, що за рівнем свого значення перевершує всі події в нашому житті. Хіба що весілля зможе бути суперником цієї події, як провісник появи нового члена сім'ї. Наш інтернет-магазин з величезним ентузіазмом творить букети для виписок з пологового будинку, щоб батьки змогли віддячити їх неймовірним і розкішним букетом за улюблену донечку чи синочка.

Молодий татусь, дізнавшись про народження дитини, насамперед думає як би ефектніше подякувати свою дружину за дитину і які купити квіти в пологовий будинок. Для початку ми вам, звичайно, рекомендуємо дізнатися в пологовому будинку, можна принести квіти. Адже багато хто з них проти квітів у палатах, цього вимагає лікарняна санітарія.

Їли вам дали добро нести квіти, потрібно придбати найкращий букет для новоспеченої матусі. Наші флористи можуть дати вам деякі поради:

1. Не носіть в пологовий будинок величезні і яскраві букети. Добре підійде для такого випадку композиція з польових квіточок, кремових троянд або ромашок.

2. Занадто дорогі з сильним ароматом квіти теж не потрібно вибирати для молодих мам (конвалія, бузок). Сильні запахи здатні викликати алергічну реакцію.

Які квіти дарувати новонародженим та їх матусям? В даному випадку існує кілька варіантів:

· можна принести на поріг пологового будинку найулюбленіші квіти вашої дружини;

· якщо ви не змогли визначитися з кольорами, для того щоб принести подяку своїй дружині за життя новонародженої дитини, то ми рекомендуємо виконати композицію в рожевих тонах, якщо народжується дівчинка, або в блакитних – якщо хлопчик.

Наші фахівці легко створять для вас такий букет. Для дівчинки можна виконати хризантем, троянд, еустом, гвоздик, лілій, орхідей і кущових троянд рожевого кольору або інших улюблених квітів вашої дружини.

Для хлопчика теж досить просто зробити композицію, можна дзвіночки, фіалки або інші квіти цього кольору. Такі букети виглядають дуже нестандартними. Наша доставка квітів в пологовий будинок зробить все оперативно і в кращому вигляді, без запізнень!

Доставка квітів Києві, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Харків, Одеса, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Вінниця, Херсон, Кропивницький, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Івано-Франківськ, інші регіони.