https://bestflowers.com.ua/ua/reason/birthday/ 5 5 200 200
    Показано 1 по 28 із 224 (всього сторінок: 8)
Bestflowers.com.ua - Доставка цветов по Украине ✿ 5 / 5
65

Купити букет квітів на День Народження з доставкою!

Напевно, день народження любить кожна людина. А все тому, що починається він з очікування майбутніх подарунків, смачного торта, святкування з близькими людьми, і, звичайно ж, квітів. Дарувати імениннику квіти прийнято в багатьох країнах світу.

Однак перед тим як замовляти квіти на День Народження, краще дізнатися, кому і що можна подарувати. У квітів є так званий свій «язик» і кожен представник флори має особливе значення, тому потрібно знати деякі правила квіткового етикету.

Щоб визначитися з розміром і складом букета, який буде піднесений імениннику, потрібно знати з яким посиланням він буде даріться. Найпопулярнішими квітами на День народження є такі:

- троянди – вони є символом краси і любові;

- тюльпани – прийнято вважати, що у нерозкритих бутонах ховається щастя, бо даруючи такий букет, ви будете нести від усієї душі посил щастя людині;

- орхідеї – символ розкоші, витонченості і аристократії. Підходять для вираження людині свого захоплення;

- хризантеми – ці квіти вважаються королевами осені, символом життєрадісності і довголіття. Вони є ідеальним подарунком для осінніх іменинників;

- гербери є знаком дружби, цими квітами можна побажати гарного настрою;

- еустоми – прекрасні представники флори, відмінний варіант для дня народження;

- кали – символ пошани і поваги, ці квіти відрізняються строгістю і елегантністю, їх можна дарувати чоловікам;

- альстромерії – ніжні квіти, що ними можна виразити теплий комплімент для іменинника.

Купити букет на День Народження ви можете в нашому інтернет-магазині. Наші прекрасні флористи допоможуть вам створити справжній шедевр, який підходить саме для вашого іменинника. Так само спеціально для вас пропонується доставка квітів на День Народження по місту і області.

Доставка квітів Києві, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Харків, Одеса, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Вінниця, Херсон, Кропивницький, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Івано-Франківськ, інші регіони.