https://bestflowers.com.ua/ua/reason/get-well/ 5 5 200 200
    Показано 1 по 28 із 191 (всього сторінок: 7)
Bestflowers.com.ua - Доставка цветов по Украине ✿ 5 / 5
65

Виконаємо доставка квітів в лікарню, хочете сказати одужуй?

Те, що людина сильно пов'язаний з природою, і вона має на нього позитивний вплив доведено вже давним-давно. Відомо, що квіти сприяють підняттю настрою, дарують позитивні емоції, допомагають боротися зі стресом і вміють навіть відвернути від больових відчуттів.

І, напевно, це вже прижилася традиція дарувати квіти в лікарню родичам і близьким, адже в такому не зовсім приємному місці, хоч щось повинне піднімати настрій. І зараз навіть з'явилася наука, яка займається вивченням лікування з допомогою квітів.

Ця наука називається флюротерапия. І це, напевно, самий гарний і прекрасний метод лікування. Справа в тому, що коли квіти ростуть, у них накопичується позитивна енергія і вони поширюють її навколо після того, як їх зріжуть.

До всього, квіти в деякій мірі притягують до себе негативну енергію, і звільняють від неї простір і людей, поки не настане гармонійний баланс. Тому значення квітів в лікувальних установах має досить важливе значення.

Хворі приходять у стан умиротворення, заспокоюються і не думають про свою хворобу. Для посилення лікувального ефекту, флористи рекомендують ставити букети в зоні видимості пацієнта, але краще на відстані одного метра.

Доставляючи квіти в лікарню, враховуйте ці аспекти кольоротерапії:

1. Білі квіти краще дарувати при психоемоційних розладах.

2. Жовті і кольорові квіти краще дарувати хворим, які страждають на інфекційні захворювання.

3. Червоні квіти надають благодійне вплив на пацієнтів, які страждають хворобами внутрішніх органів.

Доставка квітів в лікарню – це, безумовно, приємний і несподіваний сюрприз. Наші флористи складуть для вас букети з усіма побажаннями, а служба доставки привезе їх у заздалегідь обумовлений час і за вказаною адресою.

Доставка квітів Києві, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Харків, Одеса, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Вінниця, Херсон, Кропивницький, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Івано-Франківськ, інші регіони.