https://bestflowers.com.ua/ua/reason/professional-holiday/ 5 5 200 200
    Показано 1 по 28 із 163 (всього сторінок: 6)
Bestflowers.com.ua - Доставка цветов по Украине ✿ 5 / 5
65

Замовити доставку квітів в офіс для начальства!

Коли справа доходить до вибору квітів своєму начальнику, то варто серйозно вникнути в правила ділового етикету і мова квітів. Варто зазначити, що найкраще знати смаки свого начальника і, по можливості, наявність у нього алергії на якісь квіти.

Якщо керуватися правилами ділового етикету, то начальнику чоловічої статі краще дарувати строгий букет з «чоловічих» квітів. Ними можна назвати троянди, іриси, кали, герберу. Не потрібно вибирати чоловікові квіти ніжних і світлих відтінків. Композиція зобов'язує бути насиченого або яскравого (червоний, синій, жовтий). Вибирати квіти круглої форми не потрібно, такі квіти краще дарувати жінкам-начальникам. І варто сказати, що квіти повинні бути великими, без дрібних суцвіть. Квіти для начальства потрібно вибирати суворі, без чітких форм і надлишку елементів декорацій.

Коли ви вибираєте квіти для жінки начальника, то тут таких суворих рамок етикету немає. Можна подавати і круглі композиції, і в світлих відтінках, і складені з різних квітів. Можна застосувати трохи декору і додаткових квітів у цей букет.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити букет начальнику на будь-який смак. У нас працює команда досвідчених флористів, які складуть букет індивідуально з урахуванням усіх вимог, а також побажань.

Всі наші букети складаються суворо правилами ділового етикету, і ваш подарунок буде розцінений правильно. Приводами для такого презенту може бути якесь професійне досягнення, ювілей компанії та інші.

У нас на рахунку безліч замовлень різної тематики, в тому числі і композицій ділового стилю. Всі наші клієнти залишаються задоволеними і стають нашими постійними покупцями. У нас існує спеціальна послуга для наших клієнтів - доставка квітів в офіс. Ми виконаємо оформлення та доставку вашого букета точно в строк!

Доставка квітів Києві, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Харків, Одеса, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Вінниця, Херсон, Кропивницький, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Івано-Франківськ, інші регіони.