Доставка квітів по Україні

Квіти – це універсальний і один з найкращих подарунків для представниці слабкої статі. Краса, естетичність, пишність – це лише частина особливостей, які сприяють тому, що квіти подобається отримувати в подарунок не тільки дівчатам, але і чоловікам. Ювілеї, дні народження, підвищення по кар'єрних сходах, народження дитини – для всіх цих заходів обов'язковим атрибутом стають квіти.

Подарувавши близькій людині подарунок у вигляді букета або композиції, існує можливість зробити свято більш запам'ятовується. При цьому у багатьох людей іноді просто не вистачає часу на покупку букета і відповідно, у поспіху вони купують квіти в першому-ліпшому по дорозі магазині. В результаті, велика ймовірність того, що квіти незабаром просто-напросто зів'януть.

Щоб подібна ситуація не відбулася необхідно робити покупку в нашому інтернет-магазині квітів. До того ж, ми пропонуємо для своїх клієнтів послуги доставки.

- вартість за доставку квітів в один з населених пунктів України  Регіони;

- доставка квітів в нічний час доби (з 7.00 до 9.00 та 21.00 до 23.00) становить 100 гривень.

Послуга доставки квітів в нашому інтернет-магазині BestFlowers

Ми спеціалізуємося на доставці красивих квіткових букетів і композицій тривалий час. За весь період роботи ми змогли досягти чудових результатів. Сьогодні, послуга доставки користується великою популярністю серед жителів міста та області. Вона дозволяє, не відходячи від комп'ютера зробити покупку красивого квіткового букета, який буде вражати своєю красою.

Перед тим як замовити доставку клієнту магазину потрібно визначитися з тим, який саме квітковий шедевр буде куплений. В даному випадку можна вибрати один із варіантів, запропонованих у каталозі або ж зв'язатися з нашим менеджером. Кваліфікований фахівець, який має великий досвід роботи у флористиці зможе порадити гарний варіант букета або ж вислухати ваші уподобання, і на основі отриманої інформації флорист виготовить справжній квітковий шедевр. Необхідно відзначити, що у нас працюють тільки професіонали своєї справи, які прекрасно знають, що саме хоче отримати клієнт.

Доставка замовлених квітів здійснюється кур'єром. Співробітник магазину приїжджає за вказаною покупцем адресою у заздалегідь обумовлений час і передає квіти. Пунктуальність і обережність – це основні якості наших кур'єрів. Вони не запізняться і не зашкодять ваше замовлення. При необхідності, перебуваючи далеко від близької людини, ви можете замовити доставку квітів з можливістю особистого вручення подарунка кур'єром. В даному випадку, працівник магазину передасть слова вітання від вашого імені. Якщо ж ви хочете залишитися анонімним, то кур'єром будуть просто передані квіти.

Товари з розділу " подарунки (цукерки, кульки та інші) доставляються разом з букетами (квітами). Якщо ви хочете замовити такий товар окремо (без квітів) — умови доставки уточняйте у оператора.

Чому потрібно замовити покупку і доставку у нас?

Ми розуміємо, що на сьогоднішній день працює багато аналогічних магазинів, що пропонують послугу доставки. При цьому далеко не всі вони можуть надавати таку послугу якісно. Якщо ж ви виберіть наші послуги, то неодмінно залишитеся задоволені співпрацею. Варто відзначити, що багато хто наші клієнти, які звернулися вперше, стають нашими постійними покупцями, для яких можуть бути запропоновані індивідуальні умови співпраці.

Всі замовлення приймаються і формуються до 16:00, надійшли замовлення після 16:00 доставляються на наступний день.